TTC (تربیت مدرس)

بعد از گذراندن هر دوره TTC (تربیت مدرس) مدرک معتبر آموزشگاه، برای شرکت کنندگان صادر می گردد.

 

اهداف دوره TTC (دوره تربیت مدرس) :

یکی از اهداف آموزشگاه زبان انگلیسی صبح انقلاب از برگزاری دوره TTC (تربیت مدرس)  آموزش و پرورش اساتیدی کاملا حرفه ای و آشنا به بروزترین تکنیک ها و اپروچ های تدریس  می باشد. 

نحوه آموزش:

دوره TTC (تربیت مدرس) شامل پنج جلسه تئوری 3 ساعته می باشد که در طی آن دانش آموختگان با تمامی مباحث تئوریک تدریس اعم از متدولوژی های کاربردی، روان شناسی تدریس، ابزار مناسب برای تدریس (ابزار چند رسانه ای یا مالتی مدیا)، متدهای کارگردانی کلاس، نحوه انتقال صحیح مطالب، نحوه ارزیابی صحیح، و دریافت فیدبک مثبت از کلاس و نیز روشهای صحیح تدریس چهار Skill زبانی آشنا

می شوند.

این دوره شامل هفت جلسه ی سه ساعته ی عملی نیز می باشد که در آن پس از ارائه ی نمونه تدریسهای استاندارد منطبق با اپروچ های بروز در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی ، از دانش آموختگان خواسته می شود که نمونه تدریسهایی را با رعایت نکات مذکور در جلسات تئوری، ارائه نمایند. پس از آن، نمونه تدریس ها توسط اساتید مجرب بررسی شده و فید بک هایی جهت رفع اشکالات به دانش آموختگان ارائه می شود. در انتهای این جلسات عملی یک آزمون Demo (تدریس عملی) از شرکت کنندگان گرفته شده و میزان توانایی آنها در حیطه ی تدریس با در نظر گرفتن تمامی جوانب سنجیده می شود.

 ارزیابی دانش اموختگان برای جذب :

طبق عملکرد دانش آموختگان در جلسات عملی و بررسی نتایج بدست آمده از آزمون Demo کاندیدهای منتخب اعلام می گردند.

پس از اتمام دوره ی TTC (تربیت مدرس)، طی مراسمی از دانش آموختگان تجلیل به عمل آمده و مدارک این دوره ارائه می گردد.

 

 

 

برای ثبت نام در دوره  لـــــینک را بزنید