VIP

VIP

 

 آموزشگاه زبان انگلیسی صبح انقلاب کلاسهای  V I P برگزار میکند. 

هدف از طرح VIP

 مشاوره زبان ،طرح و ارائه نمونه سوال ،برنامه ریزی درسی ،سنجش علاقه زبان آموزان و همراهی مشاور با زبان آموزان بسیاری از افراد علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی، که هیچ زمینه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند، تمایل دارند در یک بازه زمانی کوتاه، و بصورت فشرده به فراگیری این زبان بپردازند. مشاورین  موسسه

زبان انگلیسی صبح انقلاب  گفتگو بر اساس نظرسنجی ها و نیاز سنجی های بعمل آمده ، برای این دسته از زبان آموزان دوره ویژه ای را طراحی نموده اند.

این افراد می توانند با شرکت در دوره های VIP موسسه با تمرکز بر نکات کلیدی و کاربردی، در مکالمه زبان انگلیسی و استفاده از منابع ویژه و راهنمایی اساتید مجرب، مسیر راه را سریعتر پیموده و به نتایج دلخواه خود برسند.

دوره VIP مکالمه زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی گفتگو، با تکیه بر مهارت Speaking و استفاده از منابع صوتی و تصویری مناسب، تمارین استاندارد و متنوع سعی دارد.

تا یادگیری زبان انگلیسی را جذابتر و خلاقانه تر ارائه نماید و با استفاده از تکنیک های تدریس مناسب، تعامل لازم را در کلاس درس فراهم نماید

لازم به ذکر است اگرچه این دوره بر مکالمه و مهارت Speaking و Listening متمرکز است، سایر مهارتها نیز در این دوره از توجه لازم برخوردار خواهند بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.